Skype

Skype dla iPhone

Darmowe połączenia głosowe i wideo na iOS7

Z aplikacją Skype możesz prowadzić rozmowy wideo na swoim iPhonie za pomocą Wi-Fi lub sieci 3G, a także wysyłać wiadomości i dzielić się zdjęciami i wideo z przyjaciółmi.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Intuicyjny interfejs
  • Świetna jakość dźwięku
  • Używa domyślnej listy kontaktów
  • Połączenia za pomocą Wi-Fi lub sieci 3G

Wady

  • Mniej funkcji niż desktopowa wersja

Niezbędny
10

Z aplikacją Skype możesz prowadzić rozmowy wideo na swoim iPhonie za pomocą Wi-Fi lub sieci 3G, a także wysyłać wiadomości i dzielić się zdjęciami i wideo z przyjaciółmi.

Mobilny Skype

Z aplikacją Skype na urządzenia mobilne możesz mieć dostęp do swojego konta Skype i wykonywać połączenia telefoniczne, dzwonić do innych użytkowników programu, wysyłać wiadomości tekstowe oraz czatować. Oczywiście największym plusem aplikacji jest możliwość prowadzenia rozmów wideo.

Teraz możliwe jest także stworzenie wideo lub audiokonferencji z udziałem do 4 osób jednocześnie.

Jeśli posiadasz konto Skype, zsynchronizuje się ono z aplikacją automatycznie, dzięki czemu możesz swobodnie korzystać ze swoich środków na koncie i dodawać nowe kontakty.

Skype posiada również inne funkcje, takie jak edytowanie statusów, zarządzanie kontaktami czy konfigurowanie powiadomień.

Ulepszony design

Wraz w kolejnymi aktualizacjami znacznie poprawiał się wygląd aplikacji. Jego wielką zaletą jest przejrzystość i intuicyjność oraz to, że obecnie jest dostosowany również do tabletów.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Możesz wybrać kontakt, wyszukując go na liście, bądź znajdując go w ulubionych lub ostatnio wykonanych połączeniach.

Jeden z najlepszych

Skype ma tę przewagę nad innymi programami, że jest wieloplatformowym klasykiem w swej dziedzinie. Korzystanie z tej aplikacji to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na rozmowach i wykorzystanie świetnej jakości kamery w Twoim iPhonie.

Wśród nowości w Skypie znalazła się możliwość przeglądania profili twoich kontaktów, wysłania wiadomości głosowych oraz dodawania uczestników do trwającej już konwersacji. Tworzenie audio lub wideokonferencji z działem do 4 osób. Ułatwiono także proces odczytywania wiadomości.

Zmiany

  • Wśród nowości w Skypie znalazła się możliwość przeglądania profili twoich kontaktów, wysłania wiadomości głosowych oraz dodawania uczestników do trwającej już konwersacji. Tworzenie audio lub wideokonferencji z działem do 4 osób. Ułatwiono także proces odczytywania wiadomości.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na iphone

Skype

Download

Skype 6.25

Opinie użytkowników o Skype

Sponsorowany×