Skype

Skype dla Windows Phone

Skype trafia na Windows Phone

Skype na Windows Phone to długo oczekiwana aplikacja VoIP na telefony z systemem Windows Phone. Umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych i wideo z innymi jej użytkownikami. Skype na Windows Phone to aplikacja, którą po prostu trzeba mieć.Po... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Umożliwia czatowanie
  • Możliwość połączeń wideo

Wady

  • Nie działa uruchomiony w tle

Dobry
7

Skype na Windows Phone to długo oczekiwana aplikacja VoIP na telefony z systemem Windows Phone. Umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych i wideo z innymi jej użytkownikami. Skype na Windows Phone to aplikacja, którą po prostu trzeba mieć.

Po zainstalowaniu Skype na Windows Phone można zalogować się do aplikacji i od razu korzystać ze swojej listy kontaktów. Aplikacja pozwala na dzwonienie, wideo połączenia oraz czatowanie ze swoimi znajomymi. Umożliwia też połączenia wideo, możliwość dzwonienia na telefony stacjonarne oraz pozwala edytować kontakty.

Mimo kilku wad, Skype na Windows Phone to program, który dobrze spełnia swoje zadanie. Umożliwia połączenia VoIP ze znajomymi, którzy mają konto w usłudze i aplikację zainstalowaną na telefonie lub komputerze. To solidna aplikacja, na którą rzuca cień tylko jedna wada - Skype na Windows Phone nie działa w tle.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na windows-phone-7

Opinie użytkowników o Skype

Sponsorowany×